در سطح بین الملل حواله بانکی شامل دو نوع عمده سوئیفت (swift) و سپا (SEPA) می باشد، که اولی بین المللی و دیگری مربوط به ناحیه اروپا می باشد، که لیست این کشورها هم در لینک قبل قابل دسترسی است، در حال حاضر مجموعه رایان الکترونیک تک حواله سپا را با ارز یورو یا ارز داخلی کشور اروپایی با استفاده از حساب های خود (در انگلستان، استونی و ...) با کارمزد کم به راحتی و حتی برای مبالغ کم انجام می دهد.

برای حواله سوئیفت باید نام کشور و اطلاعات کشور را برای ما ارسال کنید و ما پس از بررسی، امکان انجام آن و مبلغ کارمزد آن را اعلام کنیم. نرخ کارمزد حواله سپا به صورت زیر است:

0<Eur<50 30 
50≤Eur<100 40 
 100≤Eur<500   70 
500≤Eur<1000 80 
 1000≤Eur≤2000 90 
 Eur>2000 ≥ 100

شایان ذکر است، مقداری از مبلغ کارمزد به بانک پرداخت می شود، مدت زمان معمول برای وصول مبلغ حواله شده با سپا دو روز کاری می باشد، ولی گاهی اوقات ممکن است بیشتر بطول انجامد. برای مبالغ بالاتر از 2000 یورو با ما تماس بگیرید، مبلغ بالای 2000 یورو برای بعضی کشورها مانند آلمان و سوئیس توصیه نمی شود، زیرا امکان بلوکه شدن پول وجود دارد، که در این صورت مسئولیت آن متوجه حواله کننده است.

برای ارسال حواله ابتدا باید مبلغ ریالی آن را برای ما واریز کنید. که این کار می تواند آنلاین، کارت به کارت،  واریز به حساب، و یا مراجعه حضوری به دفتر تهران (برای موارد خاص و با هماهنگی) باشد. در صورتی که پس از واریز پول به هر دلیل حواله صورت نپذیرد مبلغ مذکور به حساب فرد عودت داده می شود:

قیمت روز ارز X (مبلغ ریالی پرداختی = ( مبلغ حواله + مبلغ کارمزد

 برای در خواست حواله شرکتی (حساب مقصد شرکت است.) ارائه اطلاعات راجع به فعالیت و خدمات شرکت ضروری است، باید توجه داشته باشید، مواردی که دور زدن تحریم تلقی  شوند، باعث مسدود شدن پول حواله شده و حساب ما می شود

:برای ما در واتس اپ پیغام بگذارید

whatsapplogo

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی امور مالی الکترونیکی حواله بانکی

Support

شبکه های اجتماعی سایت!

 Joomlart Forumدر شبکه های اجتماعی فیس بوک، تلگرام، گوگل پلاس ما را دنبال کنید. تا از بروزرسانی سایت با خبر شوید.

خدمات آموزشی!

Documentation  ارائه خدمات به اساتید و دانشجویان و دانش آموزان در سایت شامل آموزش الکترونیکی و خدمات مالی. 

خدمات مالی!

Design templateارسال انواع حواله به بانک های خارجی، انجام خریدهای اینترنتی از سایت های خارجی، نصب انواع درگاه.

راه های تماس

  • شماره تماس
  • ایمیل شرکت
  • ارسال درخواست
  • پشتیبانی تلگرام
  • آدرس ما